Bugün : 3601

SIK SORULAN SORULAR

Şu anda ziyaret etmekte olduğunuz portal, Türk şirketlerinin elektronik ortamda pazarlama ve satış yapabilmeleri amacıyla oluşturulmuş yeni bir pazarlama platformudur. Portalımızın amacı, istenilen ürünü en detaylı, en kolay ve en hızlı şekilde ziyaretçiye sağlamaktır.

Portal, ziyaretçilere aradıkları ürün veya hizmete hızlı ve pratik bir şekilde ulaşabilme imkânı sağlamaktadır. Portal üzerinden e-mail yoluyla alım - satım talebinde bulunabilme ve imalatçı firmalara web sayfaları aracılığı ile ulaşabilme imkanları sunmaktadır. Portal toplam 48 ana sektör, 420 alt sektörden oluşmaktadır.

Ziyaretçiler açısından son derece basit, anlaşılır ve üstün yazılım teknolojisi ile çabuk ulaşım imkanı sağlayan

www.tr-ig.com portalı her kullanıcı tipinin rahatça anlayacağı şekilde yapılandırılmıştır. www.tr-ig.com portalı ana sayfası üzerinden, firma - ürün araması yapabilir, bulduğunuz firmalara e-mail panelini kullanarak e-mail gönderebilirsiniz, ana sayfa üzerinde bulunan ve sektörel sınıflama yapılmış halde firmaların yer aldığı arama modülüyle de sektör, alt sektör seçimleriyle aradığınız ürün ve firmaya ulaşabilirsiniz.

Turkish Industry Guide portalin da altın (gold) üyelik sistemi bulunmaktadır.

ALTIN (GOLD) ÜYELIKTE;

Kullanıcılar, seçmis olduğunuz sektörun ilk sayfasinda, sizin firma bilgilerinizi kapsayan bir bölüm bulacaklardır. Sizlerle temas kurmak isteyen firmalar veya şahıslar direkt web ve e-mail sayfalarınıza yönlendirilecektir. Bölümde logonuzla birlikte tüm iletişim bilgilerinizde yer alacaktır. Gold üyeliğin bir diğer avantajı ise firmanızı 360 harf ve 4 resimle birlikte 5 dilde tanıtma imkanı olmasıdır.

Firma bilgilerinizi info@tr-ig.com adresimize göndererek sitemize üye olabilirsiniz.

E-mail adresine gelecek olan onay e-mailinden sonra üyeliğiniz aktif hale gelecektir.

Nurzat Company, Tandoğan Meydanı Anıt Cad. 4/10 Tandoğan-Ankara, TURKEY
Tel: +90 312 212 31 50 Fax: +90 312 212 31 90 E-Mail: info@tr-ig.com